: Kde ji uplatním | Jihoceskajizdenka.cz

Kde ji uplatním?

Kde a jak použít jízdenku?


Jízdenka platí pouze na území Jihočeského kraje – tedy do poslední zastávky na příslušné autobusové lince, na železnici poslední stanice/zastávky v Jihočeském kraji. Na některých železničních tratích je však rozšířena územní platnost shodně jako v případě Skupinové víkendové jízdenky ČD (viz mapka).

Pokud máte zájem cestovat dále mimo území Jihočeského kraje, je nutné si dokoupit z poslední stanice/zastávky v kraji další jízdenku. Nezáleží na tom, zda-li vlak v dané stanici zastavuje či ji projíždí (v případě rychlíků).

Ve veřejné linkové dopravě Vás prosíme, abyste při nástupu do autobusu nahlásili řidiči, že cestujete na jízdní doklad JIKORD plus.

 

mapa_uznavani.jpg

 

Smluvní dopravci

Seznam linek s možností využití karty JIKORD plus platné od 1. 3. 2016.

 

JIKORD plus a MHD

Jízdenku JIKORD plus je možné také využít v systémech městské hromadné dopravy ve městech České Budějovice (včetně linek za město, jako např. trolejbus na Borek), Tábor, Jindřichův Hradec, Písek a Strakonice. Využitím této jízdenky si ulehčíte cestování v jiných městech, nebudete muset hledat automaty či jinak shánět jízdenky, navíc bude tato jízdenka platit po celý den i v MHD, včetně nočních linek (platnost do 03:00 hodin následujícího dne).

 

JIKORD plus a obchodní partneři

Při předložení jízdenky v den její platnosti u smluvních obchodních partnerů lze navíc získat zajímavé slevy na vstupném.Jízdenka NEPLATÍ u těchto dopravců a ve vyjmenovaných dopravních systémech

Pošli fotku z cest na instagram #jihoceskajizdenka